datu apstrādes datorprogrammas
Sākuma lapa Programmas apraksts Programmas iespējas Ekrānuzņēmumi Papildus funkcijas Reģistrācija Pēdējo versiju uzlabojumi Reklāma Kontaktinformācija
 
   

MEdiatrix DLR.4 ir jauna datorprogramma Romas katoļu draudžu pastorālās darbības un sakramentu datorizētai administrēšanai. Sākotnēji tā paredzēta apstiprināta parauga reģistru veidlapu aizpildīšanai un drukāšanai. Tomēr, programmas galvenais uzdevums ir radīt iespēju pilnīgai sakramentu un draudzes locekļu elektroniskai administrēšanai un reģistrēšanai programmas datu bāzē.

Programmas izmantošana neizslēdz paralēlu apstiprināta parauga reģistru veidlapu manuālu aizpildīšanu. Tomēr, programmas datu bāzē ievadītie ieraksti, atšķirībā no ar roku rakstītajiem, ir apstrādājami elektroniski: tie paver plašas meklēšanas iespējas un padara iespējamu visdažādāko pārskatu sastādīšanu.

Pašlaik tiek testēta programmas beta versija, kura ietver visus galveno reģistru veidus. Beta versijas izmantošana reālu reģistru sastādīšanā ļauj draudžu prāvestiem novērtēt programmas iespējas, atklāt trūkumus un ģenerēt ierosinājumus.

Līdz programmas pilnās versijas izlaidumam lietotāju viedokļi un ziņojumi par nepilnībām tiek laipni gaidīti elektroniskā pasta adresē: dlr@mediatrix.lv.