datu apstrādes datorprogrammas
Sākuma lapa Programmas apraksts Programmas iespējas Ekrānuzņēmumi Papildus funkcijas Reģistrācija Pēdējo versiju uzlabojumi Reklāma Kontaktinformācija
 
   
Lejupielādējiet MEdiatrix DLR.4 bez maksas jau tūlīt!

Pastorālās darbības un sakramentu administrēšanas datorprogramma
MEdiatrix DLR.4

MEdiatrix DLR.4 - lielisks līdzeklis uzskaites informācijas sakārtošanai un elektroniskai apstrādei Romas katoļu draudzēs, apvienojot gadu gaitā uzkrāto pieredzi ar mūsdienīgām datoru iespējām:

Kristības reģistrs
kristību ierakstu uzskaite un reģistra formu izdrukas
Konvertēšanās reģistrs
konvertēšanās ierakstu uzskaite un reģistra formu izdrukas
Pirmās svētās komūnijas reģistrs
pirmās sv. komūnijas dalībnieku uzskaite un reģistra formu izdrukas
Iestiprināšanas reģistrs
iestiprināmo personu uzskaite un reģistra formu izdrukas
Laulības reģistrs
laulības reģistra, paziņojuma par laulības reģistrāciju, izsludināšanas un informācijas formu sastādīšana, saglabāšana datu bāzē un drukāšana
Apbedīšanas reģistrs
apbedīšanas uzskaite un reģistra formu izdrukas
Izdrukas
visu vai izvēlētajiem kritērijiem atbilstošo reģistru ierakstu pārskata izdrukas; atskaite Vatikānam
Citas iespējas
liels skaits citu MEdiatrix datorprogrammām raksturīgo iespēju

Lejupielādēt
jaunāko
versiju

Lejupielādējiet MEdiatrix DLR.4 jaunāko versiju bez maksas un iepazīstieties ar tās iespējām un darbības metodēm. Pirms reālu datu ievadīšanas, programmu nepieciešams reģistrēt. Programmas pamatbloka bezmaksas reģistrācijai atsūtiet mums reģistrācijas pieteikumu uz e-pasta adresi: dlr@mediatrix.lv

• Lejupielādei tiek piedāvāta pilna programmas versija, tādēļ izmēģināšanai ir pieejamas VISAS programmā esošās funkcijas.
• Bez reģistrācijas, programma tiek darbināta demonstrācijas (izmēģinājuma) režīmā, bez dokumentu drukāšanas iespējas.

Programmas uzstādīšana

• Programma tiek darbināta bez instalēšanas. Pirmās palaišanas brīdī tā izveido mapi MEdiatrix4 ar demonstrācijas ierakstu datu bāzi. Ja datora sistēmā nav visu programmas darbībai nepieciešamo datņu, tās tiek ierakstītas un piereģistrētas sistēmā automātiski. Šī iemesla dēļ programmas pirmās palaišanas brīdī ir nepieciešamas administratora lietotāja piekļuves tiesības.

• Datora sistēmas stāvokli un citu programmu darbību programmas MEdiatrix GRV.4 palaišana un turpmākā darbināšana neietekmē.

• Lai noņemtu programmu no jūsu datora, ir pietiekami nodzēst programmas datni un mapi MEdiatrix4. Lai mainītu programmas izvietojumu, ir pietiekami pārvietot proogrammas datni un mapi MEdiatrix4. Programmas datne var arī tikt ievietota šajā mapē.

jaunākā versija: