datu apstrādes datorprogrammas
Reklāma Kontaktinformācija
 
   

Vispārēja pielietojuma MEdiatrix datorprogrammas

MEdiatrix SCR.4
MEdiatrix SCR.4 - informācijas pārlūkprogramma paredzēta uzstādīšanai informācijas stendos, kas aprīkoti ar skārienjutīgu ekrānu. Programma nodrošina skārienveida navigāciju informācijas lapās ar valodu izvēli. Programmā iekļauts lapu veidošanas redaktors, kas ļauj sastādīt neierobežotu skaitu informācijas lapu, iestatīt skāriena reģionus un izvēlēties lapu nomaiņas animācijas veidus. Informācijas lapas tiek veidotas grafiskā (*.jpg) formātā. Programmas cena - 121 EUR.

Programmas iegādes jautājumos rakstiet:
plus@mediatrix.lv
      Palielināt
MEdiatrix RPL.4
MEdiatrix RPL.4 - servera datu apmaiņas aplikācija MEdiatrix 4 datorprogrammu beta versiju darbināšanai tīkla režīmā. Šī programma pēc noklusējuma tiek ielādēta operētājsistēmas sāknes kopnē un startēta fona režīmā vienlaikus ar operētājsistēmu. Darba staciju reģistra un konfigurēšanas logs ir pieejams no operētājsistēmas teknes.
      Palielināt      Lejupielādēt   (jaunākā versija: 4.0.137 /6.04.2008.)
MDAC
Lai MEdiatrix 4. versijas programmas būtu iespējams darbināt Windows 98 operētājsistēmā, OS jābūt atjauninātai ar MDAC (Microsoft Data Access Controls) pakotnes versiju 2.5 vai augstāku.
Operētājsistēmas atjaunināšanas MDAC pakotni iespējams lejupielādēt, sekojot saitei:
http://www.microsoft.com/downloads/
MEdiatrix GRV.3 (iepriekšējā versija)
MEdiatrix GRV.3 - Uzņēmuma grāmatvedības finanšu, algu un preču noliktavas uzskaites un analīzes programma. Kopš jaunās MEdiatrix GRV.4 versijas izlaiduma 2008. gadā, šīs datorprogrammas instalācijas vairs netiek veiktas, tomēr lietotājiem, kuri joprojām izmanto MEdiatrix GRV.3, tiek piedāvāta atjaunināšanas datne, kurā ietverti pēdējie šīs versijas labojumi un uzlabojumi.
      Palielināt      Lejupielādēt   (jaunākā versija: 336a /8.11.2013. )