datu apstrādes datorprogrammas
Sākuma lapa Programmas apraksts Programmas iespējas Ekrānuzņēmumi Konfigurācija un cenas Iegāde (reģistrācija) Pēdējo versiju uzlabojumi Reklāma Kontaktinformācija
 
   

Reģistrācija

Pēc lejupielādes programma strādā demonstrācijas režīmā. Šajā režīmā programmu atļauts izmantot vienīgi iespēju un programmas atbilstības lietotāja uzņēmuma prasībām testēšanai. Demonstrācijas režīmā ievadītā informācija ir pieejama vienīgi demonstrācijas režīmā, tādēļ nav jāuztraucas par testēšanas laikā ievadīto datu dzēšanu pirms reālas saimnieciskās darbības uzskaites uzsākšanas.
Reālas saimnieciskās darbības uzskaitei, programmu nepieciešams reģistrēt. Programmas reģistrēšana atslēdz demonstrācijas režīmu un tam raksturīgos ierobežojumus un atļauj tās izmantošanu uzņēmuma saimnieciskās darbības uzskaitei (jūs saņemsiet programmas licencēšanas līgumu).

Lai reģistrētu programmu, nosūtiet uz e-pasta adresi grv@mediatrix.lv reģistrācijas pieprasījumu ar izvēlēto paplašinājuma funkciju uzskaitījumu.

Mēs sazināsimies ar jums un nosūtīsim rēķinu par izvēlēto programmas funkciju reģistrēšanu. Pēc rēķina apmaksas jūs saņemsiet reģistrācijas atslēgu ar norādēm, kā veikt reģistrāciju programmā.

Pēc reģistrācijas, programmā būs pieejamas tikai reģistrācijā iekļautās paplašinājuma funkcijas. Jaunu funkciju pievienošanai jebkurā laikā jūs varēsiet nosūtīt pārreģistrācijas pieprasījumu un minētajā kārtībā saņemt jaunu reģistrācijas atslēgu.