datu apstrādes datorprogrammas
Sākuma lapa Programmas apraksts Programmas iespējas Ekrānuzņēmumi Papildus funkcijas Reģistrācija Pēdējo versiju uzlabojumi Reklāma Kontaktinformācija
 
   

Reģistrācija

Pēc lejupielādes programma strādā demonstrācijas režīmā. Jūs varat sastādīt visu veidu reģistrus, novērtēt darbības metodes un programmas iespējas. Tomēr, ievadītā informācija nevar tikt izdrukāta. Šī ierobežojuma atsaukšanai, programmu nepieciešams reģistrēt.

Programmas reģistrēšana atslēdz demonstrācijas režīmu ar tam raksturīgajiem ierobežojumiem un atļauj tās izmantošanu reālu draudzes locekļu un sakramentu un uzskaitei. Demonstrācijas režīmā ievdītie dati ir pieejami tikai demonstrācijas režīmā, tādēļ nav jāuztraucas par testēšanas laikā ievadīto datu dzēšanu pirms reālu uzskaites datu ievadīšanas uzsākšanas. Pēc reģistrēšanas tiek liegta piekļuve demonstrācijas režīmā ievadītajiem datiem, tādēļ neizmantojiet programmu demonstrācijas režīmā reālu datu ievadīšanai.

Lai reģistrētu programmu, nosūtiet uz e-pasta adresi dlr@mediatrix.lv reģistrācijas pieprasījumu, norādot reģistrējamās draudzes (vai draudžu, ja vairākas) pilnu nosaukumu, prāvesta vārdu, uzvārdu un adresi. Mēs izgatavosim un jums nosūtīsim reģistrācijas atslēgu, ar kuras palīdzību jūs varēsiet atslēgt programmas MEdiatrix DLR.4 demonstrācijas režīmu jūsu datorā.