Privātuma politika

"mediatrix.lv" SIA (turpmāk Kompānija), kopā ar tās partneriem, sastādīja šo Privātuma politiku, lai pasvītrotu mūsu nopietno attieksmi pret mūsu vietnes un citu resursu lietotāju privātumu. Izlasiet to, un jūs uzzināsiet, kāda ir mūsu attieksme pret privātumu un politika attiecībā pret personīgo informāciju, ko ievada un nosūta mūsu apmeklētāji un lietotāji.

Privātuma politikas darbības sfēra

Šī Privātuma politika nosaka Kompānijas politiku attiecībā pret personīgo tās rīcībā esošo informāciju, kuru Kompānija saņem caur tai piederošo Interneta vietni.

Šī Privātuma politika nav attiecināma uz tādu uzņēmumu darbībām, kurus Kompānija nekontrolē un kuri nav tās pārvaldībā, kā arī trešajām personām, kuras nav Kompānijas darbinieki un tai nepakļaujas, ieskaitot ārējos, uz līguma pamata darbojošos satura piegādātājus un ārējās vietnes, uz kurām var norādīt saites Kompānijas vietnē.

Personīgās informācijas ievākšana un izmantošana

Jūs varat apmeklēt Kompānijas vietni, nesniedzot nekādu personīgo informāciju. Tomēr, Kompānijai var būt nepieciešama noteikta satura informācija gadījumos, ja jūs vēlаties atvērt personīgo kontu, veikt preču iegādi vai izmantot atsevišķus pakalpojumus, kurus piedāvā Kompānija.

Nepieciešamības gadījumā, šie dati var ietvert personīgo kontaktinformāciju. Kompānija izmantos šo informāciju, atbildot uz jūsu jautājumiem, pieprasīto pakalpojumu sniegšanai, personīgā konta izveidošanai un saziņai ar jums, tajā skaitā jaunu produktu un pakalpojumu piedāvājumam.

Saņemot piekļuvi Kompānijas sniegtajiem pakalpojumiem un brīvprātīgi sniedzot mums jautātos personīgos datus, jūs piekrītat informācijas ievākšanai un izmantošanai atbilstoši Privātuma politikai.

Nepersonīgās informācijas ievākšana un izmantošana

Kompānija automātiski saņem un saglabā nepersonīgu informāciju no Interneta pārlūkprogrammas un servera žurnāliem. Tā ietver IP adresi, sīkdatņu informāciju un pieprasītās vietnes lapas adresi. Kompānija var izmantot šo informāciju satura un reklāmas vadībai, kuru jūs redzat jūsu pieprasījumu apmierināšanai. Tomēr, Kompānija nesasaista šo nepersonīgo informāciju ar jebkādu no jums saņemto personīgo informāciju.

Informācijas nodošana un atklāšana

Kompānija var atļaut vietnē iekļautās reklāmas piegādātājiem uzstādīt un piekļūt sīkdatnēm jūsu datorā. Šīs sīkdatnes nekādā veidā nesaistās ar jūsu personīgo informāciju. Savu sīkdatņu izmantošanu reklāmas piegādātāji regulē ar savām privātuma politikām un Kompānija nenes atbildību par to izmantošanu.

Kompānija var nodot jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm, kuras darbojas Kompānijas vārdā, lai piegādātu jums prasītās preces vai pakalpojumus. Mēs nododam informāciju vienīgi tādām trešajām pusēm, kuru privātuma politika ir saskaņā ar mūsu Privātuma politiku, vai kuras apņemas ievērot mūsu Privātuma politikas prasības.

Kompānija var atklāt personīgo informāciju sekojošos gadījumos:

■ mums ir jūsu skaidra piekrišana informācijas nodošanai noteiktiem mērķiem
■ mums ir jāreaģē uz tiesas pavēsti, tiesas nolēmumu vai citiem tiesiskiem procesiem
■ mums jāaizstāv mūsu vietnes lietotāju personīgā drošība vai Kompānijas tiesības vai īpašums
■ mēs uzskatām, ka darbības mūsu vietnē pārkāpj Kompānijas lietošanas noteikumus vai jebkuras mūsu rekomendācijas attiecībā pret konkrētu produktu vai pakalpojumu izmantošanu

Atrisināšana

Ja jūs nedodat savu piekrišanu savas personīgās informācijas ievākšanai, izmantošanai un atklāšanai atbilstoši šai Privātuma politikai, lūdzu, nesniedziet Kompānijai nekādus personīgos datus. Ja jūs jau esat snieguši personīgo informāciju Kompānijai, bet vairs nevēlaties atļaut tās izmantošanu vai atklāšanu saskaņā ar šo Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

Drošība

Diemžēl, nekāda informācijas nodošana caur Internetu nevar tikt uzskatīta par pilnīgi drošu. Tomēr, mūsu kompānija aizsargā informāciju jūsu konfidencialitātei un drošībai. Datu pārsūtīšanu aizsargā standarta SSL-šifrēšana. Kompānija uzglabā jūsu personīgo informāciju tieši tik ilgi, cik nepieciešams augstāk aprakstīto mērķu sasniegšanai vai likumdošanas prasību izpildei.

Privātuma politikas izmaiņas

Kompānija drīkst jebkurā brīdī, jūs iepriekš neinformējot, patstāvīgi, laiku pa laikam mainīt Privātuma politiku. Lūdzu, pārbaudiet Privātuma politiku periodiski. Kompānijas pakalpojumu izmantošanas turpināšana pēc izmaiņu izdarīšanas nozīmē automātisku jauno noteikumu pieņemšanu no jūsu puses.

Jautājumi un priekšlikumi

Ja jums ir jautājumi vai priekšlikumi attiecībā pret šo Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

© mediatrix.lv 2020
Korektas darbības nodrošināšanai, šī vietne izmanto sīkdatnes saskaņā ar mūsu Privātuma politiku. Lai apliecinātu savu piekrišanu, vienkārši turpiniet pārlūkot vai ignorējiet šo paziņojumu.✕ Aizvērt